W grupie „Misie” odbył się Dzień Bez Zabawki. Dzieci przekonały się, że do świetnej zabawy wystarczy wyobraźnia i dobry humor. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach twórczych oraz zespołowych, rozwijając swoją kreatywność i umiejętność współpracy. To był dzień pełen radości, pomysłów i wspólnej zabawy!
Dzień bez zabawek w grupie Misie










