W Samorządowym Przedszkolu nr 3 im.Wandy Chotomskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom gminnego konkursu ekologicznego ,,Drugie życie odpadów ".Dzieci przygotowały niesamowite prace z recyklingu, pokazując,jak odpady mogą zyskać drugie życie.Jury doceniło kreatywność dzieci i nagrodziło je pięknymi upominkami. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Laureaci gminnego konkursu ekologicznego ,,Drugie życie odpadów "










